Facebook             

Telegram           

بلاگ

13 تیر, 1398

با مزایای شگفت انگیز روغن آرگان و کره شی بیشتر آشنا شویم

با مزایای شگفت انگیز روغن آرگان و کره شی بیشتر آشنا شویم
درخت Argan و درخت Karite) Shea Butter) در یک خانواده قرار دارند و به همین ترتیب از بسیاری جهات قابل مقایسه هستند. روغن آرگان خالص و کره شی دارای ویژگی های خارق العاده بوده و تقریباً هیچ یک به دیگری برتری ندارد. تنها مزیت روغن آرگان خالص نسبت به کره شی بوی معمولی و قابل پذیرش آن حتی در روغن بکر و بدون تصفیه آن می باشد ، کره شیا دارای بوی نا مطبوعی می باشد که باید حتمن تصفیه شود تا قابل استفاده باشد،دیگر آنکه روغن آرگان خالص بصورت مایع می باشد حال آنکه کره شیا همانطور که از اسمش مشخص هست بصورت جامد و اشباع شده می باشد.
روغن آرگان خالص و کره شیا مرطوب کننده های عالی هستند. روغن آرگان خالص به دلیل داشتن اسیدهای چرب غیر اشباع، مرطوب کننده تر از کره شیا است. شاید ویژگی منحصر به فرد روغن آرگان خالص در جذب سریع آن به لایه های میانی پوست باشد، روغن آرگان خالص و کره شیا کومودوژنیک نمی باشند و ph پوست را به سمت تعادل برده و منافذ پوست با استفاده از روغن آرگان خالص و کره شیا باز نمی مانند.
کره شیا یک محصول منحصر بفرد می باشد، به همین دلیل به آن غیر قابل پذیرش و بزرگ گفته می شود، البته ما با این عناوین میخواهیم به خاصیت درمانی و ویژه گی آن اشاره کنیم. بسیاری از مردم بومی آفریقای شمالی و غربی این دو درخت را پسر عموی یکدیگر می نامند.
یکی از تفاوت های قابل توجه و مهم بین روغن آرگان و کره شی، هماهنگی آنها در دمای اتاق است. کره شی یک جامد است و روغن آرگان یک مایع است. روغن آرگان خالص تنها روغنی می باشد که می تواند با Shea Butter با موفقیت بدون از دست دادن خواص درمانی ترکیب شود. بنابراین پسرعموها در کنار یکدیگر بدون بروز هیچ مشکلی قرار می گیرند.
روغن آرگان خالص و کره شی دارای خواص مرطوب کنندگی و آبرسان عالی هستند که ترکیبی از روغن شیا و روغن آرگان بخش بسیاری از محصولات ضد پیری را تشکیل می دهند.
روغن آرگان خالص بسیار شگفت انگیز است. این روغن عطر مخصوص به خود را داراست که در چند دقیقه پس از مصرف این عطر از بین می رود. بهترین قسمت روغن آرگان خالص، نفوذ آن به عمق پوست میباشد به همین علت نحوه استفاده از روغن آرگان در شب قبل از خواب پیشنهاد میشود که در صبح پوست و موی نرم به شما هدیه داده می شود.درخت آرگان تنها در منطقه شمال آفریقا کشور مراکش می شود اما درخت kariteکه از آن کره شیا تهیه می شود بیشتر در آفریقای مرکزی و آفریقای غربی بصورت خودرو وجنگلی می روید، شرکت روغن طلای آسیا با آوردن این دو محصول معجزه گر از کشور مراکش و کشور غنا علاوه بر فروش روغن آرگان خالص بصورت بسته های با حجم مختلف در شرف تولید صابون آرگان وشی باتر و شامپو ضد ریزش آرگان و شی باتر می باشد که بزودی در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار خواهد گرفت.

تحقیقی- روغن آرگان خالص , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

copy right