Facebook             

Telegram           

آروغن-آرگان-خالص-درباره-ما

شرکت روغن طلای آسیا منطقه آزاد چابهار

شرکت روغن طلای آسیا در سال 1392به منظور تهیه، بسته بندی و توزیع مواد آرایشی بهداشتی و مکمل های دارویی در منطقه آزاد چابهار تأسیس و اولین محصول خود روغن آرگان خالص را با دو اسم تجاری پژال و Argan ole  تولید و در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می نماید. روغن آرگان خالص بصورت فلّه از تأمین کنندگان معتبر کشور مراکش که تمامی گواهی های داخلی و بین المللی شامل اکوسرت فرانسه (که گیاهی بودن این محصول را تأیید می نماید) وگواهی های بهداشتی کشور مراکش را دارا می باشند، تهیه و در کارگاه تولیدی شرکت روغن طلای آسیا در منطقه آزاد چابهار بسته بندی و سپس در بازار منطقه آزاد چابهار ، سرزمین اصلی و مناطق آزاد دیگر توزیع می شود.

محصول تهیه شده از کشور مراکش طی مراحل آزمایشات داخلی شامل بررسی میزان پروکسید روغن، صحت مواد موجود در روغن براساس برگه آنالیز کشور مبدأ، بررسی عدم وجود سموم و آفات و آزمایش ژنتیک به منظور صحت خلوص روغن آرگان خالص بررسی وپس از طی مراحل کنترل کیفی در منطقه آزاد بسته بندی می گردد، بخشی از محصولات شرکت روغن طلای آسیا در منطقه آزاد چابهار توزیع شده و بخشی دیگری از آن توسط پیله وران منطقه به کشورهای همجوار فرستاده می شود، روغن طلای آسیا بر اساس ارزش افزوده تعیین شده، بخشی از روغن آرگان خالص تولید شده را وارد بازار داخلی و سرزمین اصلی می نماید، روغن آرگان وارد شده به سرزمین اصلی توسط داروخانه ها، دراگ استورها و گالری ها در اختیار هم میهنان عزیز قرار می گیرد. روغن آرگان خالص شرکت روغن طلای آسیا با مارک Argan ole در بازارهای جهان نیز توسط شرکت Ebay بفروش میرسد، محصولات روغن طلای آسیا در حال حاضر روغن آرگان خالص می باشد که در بسته بندی های 50میل طلایی، 50میل کلاسیک، 50میل کادویی، 15میل و 5 میل در بیش از 1000فروشگاه در سراسر کشور پهناور ایران توزیع می گردد. روغن طلای آسیا افتخار دارد که اولین وارد کننده و توزیع کننده روغن آرگان خالص در ایران بوده و تنها محصول داری پروانه ساخت اختصاصی روغن آرگان خالص از سازمان غذا و داروی ایران را دارا می باشد

سهامداران روغن طلای آسیا دارای تحصیلات عالیه بوده و همزمان دوره های متعدد علمی در خصوص مراقبت های بهداشتی پوست، مو و ناخن و روش های تهیه کرم های خانگی را در مقاطع مختلف به منظور ارتقاء سطح دانش، شرکت می نمایند.

لازم به ذکر است مدیرعامل این مجموعه سرکار خانم سحر سنگسری نیز تمامی دوره‌های مربوطه را گذرانده‌اند و مسئولیت نظارت و بررسی کیفیت کالاهای موجود را برعهده دارند.

همچنین پیشرفت و مورد استقبال واقع شدن محصولات این مجموعه، علی‌الخصوص روغن آرگان خالص، حاصل تلاش و مسئولیت‌پذیری ایشان می‌باشد.

روغن طلای آسیا به منظور معرفی محصولات خود و بالا بردن اطلاعات عمومی مصرف کنندگان و مردم در خصوص این محصول شفابخش سایتی با نام Arganole.com راه اندازی کرده و در آن ضمن ارائه مستقیم مقالات مختلف علمی که تماماً انگلیسی بوده و پس از ترجمه شدن و ویراستاری در این سایت قرار داده می شود ، مراجعه کننده در این سایت بتواند اطلاعات نسبتاً جامعی در خصوص روغن آرگان خالص بدست بیاورد.

شرکت روغن طلای آسیا با شروع تولید محصول، در بیشتر نمایشگاههای اصلی معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی و نمایشگاه محصولات دارویی شرکت کرده که با این عمل ضمن معرفی رو در رو با مصرف کنندگان مقادیر قابل توجهی از روغن را بصورت نمونه در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. از آنجا که روغن ارگان یک مراقبت کننده همیشگی و یک همراه خوب برای پوست، مو و ناخن می باشد امید است با ارتقاء فرهنگ بیشتر اهمیت دادن به سلامت خودتان، روز به روز شاهد پیدایش مواد سالم و طبیعی مانند روغن آرگان خالص باشیم.

                                                                                            باسپاس

copy right