Facebook             

Telegram           

بلاگ

24 شهریور, 1398

هشت ویژگی روغن آرگان خالص معجزه طبیعت

هشت ویژگی روغن آرگان خالص معجزه طبیعت
1. التیام ناراحتی های پوستی
تریترپنوئیدها به طور طبیعی در روغن آرگان خالص argan ole یافت می شوند، تریترپنوئیدها که مزایای سلامتی زیادی برای پوست دارند شامل توانایی کم کردن رشد زگیل ها، درمان برخی از تورم های پوست، از بین بردن تومور سلول های پوستی و محو شدن جا و اثر خط. همچنین همه آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چربی که در روغن آرگان خالصargan ole یافت می شوند به درمان آکنه خفیف و التیام اثرهای مربوط به جای آکنه کمک شایانی می کنند.
2. کاهش عوارض بالا رفتن سن
روغن آرگان خالصargan ole شامل ۸۰ درصد اسید چرب است که برای پاک کردن علائم پیری و جوان سازی پوست عمل میکند. استفاده ی منظم از روغن آرگان خالصargan ole نشان داده شده که چین و چروک عمیق وشدید را کاهش میدهد. همچنین برای محو جوش های پیری بدلیل جوان سازی پوست و افزایش رشد سلول های پوستی سالم عمل میکند.
3. حفاظت در برابر تخریب های محیطی
آنتی اکسیدان موجود در روغن آرگان خالصargan ole به حفاظت پوست، مو و ناخن آسیب دیده توسط اشعه یو وی کمک میکند. اضافه کردن روغن آرگان خالصargan ole بر پوست آسیب دیده توسط اشعه یو وی می تواند لکه های خورشیدی را محو کند و پوست های خشک را که به دلیل زیاد در معرض اشعه ی یو وی بودن ایجاد می شود، توسط افزایش باززایی سلول های پوست التیام بخشد
4. ضد التهاب
فلاونوئید ها که در روغن آرگان خالص argan ole حضور دارند اهداف ضد التهابی قدرتمندی دارند که می تواند برای درمان هر دو مشکلات درونی وبیرونی پوست استفاده شود. روغن آرگان خالص argan ole برای رهایی از جراحت ماهیچه و مفصل ، موثر است. مطالعات بسیاری درباره توانایی روغن آرگان وجود دارد که روغن آرگان خالص را برای مبارزه با سرطان و سایر بیماری مناسب می داند. آنتی اکسیدان ها در روغن آرگان خالص به حفاظت پوست از کسترش رادیکال های آزاد که میتواند منجر به سرطان پوست شود کمک میکند. همچنین مطالعاتی برای قدرت التیام روغنآرگان خالص بر علیه سرطان های مثانه و کلون، پروستات هم چنین سرطان هایی که از میان بدن رشد میکنند که احتمالا نتیجه ی عفونت یا تورم هستند انجام شده است.

5. جلوگیری از علائم کشیدگی
قدرت التیام بخشی روغن آرگان خالص بر پوست با بالارفتن سن متوقف نمی شود. این معجزه ی روغن آرگان خالص میتواند برای جلوگیری از کشیدگی پوست پس از حاملگی، رشد نابالغ باسن و سینه یا افزایش وزن سریع توسط نرم کردن و تقویت سریع هم استفاده شود.
6. ترمیم پایانه های شکسته
روغن آرگان خالص وقتی که بر روی مو استفاده می شود، از خشک شدن و آسیب محیطی توسط پوشش مو حفاظت میکند. روغن آرگان خالص رطوبت و نرمی ، مو را قابل مدیریت تر میکند و کمتر به سمت آسیب دیدگی از سوختن و حالت دادن می برد. روغن آرگان خالص میتواند با ترکیب شدن با رنگ از قبیل حنا به افزایش زمان بین رنگ زدگی کمک کند . غنی کردن ویتامین e ، تغذیه ی مو با روغن آرگان خالص ، ترمیم موهای که در انتها شکسته شده و افزایش درخشش مو و سلامت ظاهری را موجب میشود.
7. تقویت ناخن ها
روغن آرگان خالص وقتی که بر روی انگشت هااستفاده می شود، به ارتقای استحکام ، سلامت ناخن ها کمک میکند ،وجود بالای ویتامین E. ویژگی آنتی باکتریایی و ضد التهابی روغن آرگان خالص احتمالا به سلامت ناخن کمک میکند و عفونت پوست با سلامت ناخن ارتباط دارد.
8. بهبود بخشی ظاهر پوست
روغن آرگان خالص با نفوذ پذیری به لایه های میانی پوست با تغذیه بافت کلازن ساز لایه میانی پوست حالت کشسانی پوست را افزایش داده و مانع از ایجاد چروک های ریز در پوست شده ،همچنین از اقفتادگی و شل شدن پوست جلو گیری می نماید. لطفن جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص نحوه استفاده از روغن آرگان خالص و موارد منع شده استفاده از روغن آرگان خالص با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.02188663963

تحقیقی- روغن آرگان خالص , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

copy right